MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 9007407
nr 900 7407
Sekretär
sengustaviansk stil, längd: 100 cm, djup: 41 cm, höjd: 116 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
måndag 16 juni 2014
kl 18:56:14